Pracownik produkcji- bez doświadczenia, atrakcyjne wynagrodzenie, dużo miejsc pracy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie, Bytom, Piekary Śląskie, Wojkowice, Czeladź, Katowice, Chorzów, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie, Bytom, Piekary Śląskie, Wojkowice, Czeladź, Katowice, Chorzów

Opis stanowiska:

  • Praca na produkcji w branży motoryzacyjnej
  • Praca przy maszynach w ruchu
  • Zatrudnienie na pełny etat od poniedziałku do piątku lub w systemie czterobrygadowym

Nie jest wymagane żadne doświadczenie.
Firma zapewnia szkolenia i odpowiednie wdrożenie do pracy.
Liczy się motywacja, chęć do pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę Klienta
  • Praca na pełny etat
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia + dodatki (w przypadku pracy na 4 brygady- stawka 17 zł brutto/h + premia 0-800 zł brutto/mc)
  • Dodatkowe premie za wyjątkowe zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Dodatkowe premia za polecenie pracownika
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie
  • Program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie
  • Dofinansowanie do obiadów na zakładowej stołówce
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży, posiadającej nowoczesny park maszynowy
  • Pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji
  • Wsparcie przełożonych i przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę od zaraz dla kobiet i mężczyzn

Oferta pracy tymczasowej

Poleć ofertę swoim znajomym! Mamy wiele miejsc pracy!

Numer referencyjny: AD/12/17/KTW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.