Pracownik produkcji betonu w Holandii - 11,60 €/h brutto

Euro Personnel

Apeldoorn, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849

dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji betonowych płyt

Opis stanowiska:

- wylewanie betonu do form
- obsługa różnych narzędzi i maszyn
- inne zadania wyznaczone przez kierownika
- przygotowywanie formy pod wylew betonu

Wymagania

- dostępność na dłuższy okres czasu
- prawo jazdy kat. B
- doświadczenie
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie - 11,60 Euro/godzinę brutto po 21 roku życia plus dodatki zmianowe
- przewidywana ilość godzin tygodniowo: przynajmniej 40 - 45
- legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców w Holandii
- ubezpieczenie holenderskie
- zakwaterowanie plus dodatek mieszkaniowy
- pomoc polskiego koordynatora
- cotygodniowe wypłaty na konto
- darmowy dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

Prezentacja firmy

Euro Personnel to ogólnopolska agencja pracy tymczasowej i doradz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
49PLN - 60PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatki zmianowe, za nadgodziny, dodatek wakacyjny i urlopowy
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji