Pracownik produkcji Automotive

Sedulus Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości produkowanych części samochodowych
  • usuwanie pozostałości materiału, obróbka
  • pakowanie wyrobów gotowych
  • wypełnienie dokumentacji produkcyjnej
  • praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w produkcji lub montażu
  • samochód na dojazdy do pracy jest warunkiem koniecznym
  • dokładność, dobrze rozwinięte zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialny stosunek do pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
  • stabilną pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • wynagrodzenie: 10,45€ brutto/h + 20€ netto diety dziennie
  • dodatki za nocne zmiany, niedziele oraz święta
  • pakiet socjalny: opiekę medyczną, pakiet ubezpieczeń
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • zakwaterowanie w 1- lub 2-osobowym pokoju
  • stałe wsparcie opiekuna projektu
  • możliwość rozwoju zawodowego
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.