Opis stanowiska pracy

Twoje obowiązki:

  • Praca na linii produkcyjnej
  • Produkcja elementów akustycznych z tworzywa sztucznego do samochodów
  • Praca przy maszynach (formy, prasy, wtryskarki)
  • Kontrola jakości produkowanych produktów
  • Przygotowywanie gotowych produktów do wysyłki (układanie na paletach)
  • Wypełnianie podstawowej dokumentacji (opisywanie gotowych palet, wypełnianie zestawień zużytego materiału)

Wymagania wobec kandydata

  • doświadczenie na produkcji wymagane
  • sumienność, pracowitość, rzetelne wykonywanie zadań
  • gotowość do pracy zmianowej (praca na 3 zmiany, w tym zmiana nocna)
  • auto na dojazdy
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy w oparciu o legalną, niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • opłacone składki w Niemczech na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
  • stawkę godzinową od 11€ brutto/h
  • dodatek na dojazdy +40€ netto/mc
  • możliwość zakwaterowania w pokojach 1 lub 2-osobowych (tylko 150 euro/mc)
  • 24 dni urlopu
  • możliwość pobierania zaliczek od 2 tygodnia pracy
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

Dodatkowe informacje:

Rekrutacja prowadzona online

Prosimy Aplikować za pomocą opcji "Aplikuj"

Prezentacja firmy

Firma Old School Industries Hamburg GmbH jest prężną agencją pracy tymcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji