Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik produkcji - atrakcyjne wynagrodzenie

Miejsce pracy: Stryków, Zgierz, Ozorków, Głowno, Brzeziny

OBOWIĄZKI

  • uruchamianie i dostosowywanie maszyny do procesów produkcyjnych
  • kontrola ustawień maszyny i ich ewentualna zmiana
  • kontrola jakości wytwarzanych produktów
  • odbiór gotowych produktów z maszyny

WYMAGANIA

  • Chęć do pracy
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Mile widziane zdolności manualne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne - 2800 zł brutto oraz premia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie 2 dni pracujące, 2 dni wolne
  • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • Możliwość długotrwałego zatrudnienia

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy