Pracownik produkcji - atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Oleśnica, dolnośląskie

Miejsce pracy: Oleśnica

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będzie należała obsługa linii do wytłaczania rur, ręczne kielichowanie, odbiór i pakowanie wyborów gotowych, a także dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy.

WYMAGANIA

Jesteś osobą aktywną, sumienną i dokładną? Angażujesz się w wykonywanie powierzonych obowiązków? Liczy się dla Ciebie możliwość dalszej nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych? Jesteś gotów do pracy w systemie trzyzmianowym?

Odpowiedziałeś TAK na powyższe pytania? Super! To oznacza, że nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

OFERUJEMY

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Twoje wynagrodzenie będzie składało się z części podstawowej w wysokości 12,71 zł/godz. brutto oraz premii 30%. Możesz więc zarobić 2775 zł brutto miesięcznie!

Nie masz doświadczenia na podobnym stanowisku? Żaden problem. Oferujemy także kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy.

Jesteś zainteresowany nasza ofertą? Nie czekaj, aplikuj jeszcze dziś!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.