Pracownik produkcji - atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów

Agencja Zatrudnienia KS Service

Oława, dolnośląskie

Miejsce pracy: Oława

ZADANIA
Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, będziesz pracował w obszarze produkcji związanej z montażem. Do Twoich zadań będzie należała obsługa urządzeń technicznych i maszyn produkcyjnych oraz kontrola jakości wykonania gotowego produktu.

OCZEKIWANIA
Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia w pracy przy produkcji, podstawowej znajomości rysunku technicznego, wyobraźni przestrzennej oraz gotowości do pracy trzyzmianowej.

OFERUJEMY
Gwarantujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat z wynagrodzeniem miesięcznym w wysokości 3200 zł brutto. Jako nowy pracownik skorzystasz z kompleksowego szkolenia przygotowującego do pracy na danym stanowisku.
Ponadto po okresie próbnym zostaniesz włączony do atrakcyjnego systemu premiowego. Oferujemy również bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych, m.in. kartę Benefit MultiSport, darmową kawę z ekspresu, udział w spotkaniach firmowych, takich jak piknik letni czy bal karnawałowy, paczki świąteczne dla dzieci i bony podarunkowe.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.