Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2017.

Pracownik produkcji - Atrakcyjna Oferta!

Żywiec, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania dla Ciebie:

• Obsługa maszyn i urządzeń w dziale wytłaczania (wytłaczarki, nawijarki, pompy tłoczące)
• Współpraca z innymi działami produkcyjnymi

Wymagamy:

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
• Mile widziane doświadczenie na produkcji w branży automotive

W zamian oferujemy Tobie:

Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
• Atrakcyjne Premie do wynagrodzenia: Premia Wydziałowa, Premia za Polecenie Pracownika!
Dodatek za dojazd do pracy!
• Pakiet socjalny: Bony Świąteczne, Wczasy pod Gruszą, Karta Multisport, Ubezpieczenie Grupowe
Szkolenia dla Pracowników

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Poleć Nas swoim znajomym, którzy poszukują pracy! Mamy wiele ciekawych ofert!

Numer referencyjny: PP/09/2017/ZYW

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób.
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja