Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/10/2018.

Pracownik produkcji aparatury medycznej

44-122 Gliwice, śląskie

Vimex sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Polski producent aparatury medycznej do endoskopii Vimex Sp. z o.o., poszukuje montażystów na stanowiska produkcji w Gliwicach.

Cechy pożądanego kandydata:

1. Umiejętność pracy w zespole

2. Sumienność

3. Dobra komunikatywność

4. Dobra organizacja własnej pracy

5. Duże zdolności manualne (precyzja wykonywania zadań)

6. Zaangażowanie

Oferujemy:

1. Pracę w młodym i dynamicznym zespole

2. Możliwość rozwoju

3. Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania

4. Profesjonalne narzędzia pracy

Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Do składania CV zapraszamy zarówno mężczyzn jak i kobiety.

Wymagania

1. Wykształcenie - min. średnie (mechatronik, elektronik, podobne)

2. Umiejętność lutowania elementów SMD i THT w technice bezołowiowej

3. Znajomość elementów elektronicznych

4. Znajomość podstawowych elementów złącznych (śrub, nakrętek, podkładek, itp.)

5. Umiejętność czytania rysunku technicznego (montażowego)

6. Umiejętność czytania schematów elektronicznych oraz lokalizacji położenia elementów na PCB

7. Sprawne posługiwanie się multimetrem, suwmiarką, mikromierzem.

Vimex Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Toruńskiej 27, 44-122 Gliwice, Polska.

Vimex... Sp. z o.o. – to polska firma będąca producentem i dystrybutorem aparatury medycznej przeznaczonej do endoskopii oraz firma świadcząca usługi w działalności przemysłowej na zasadach oddelegowywania swoich pracowników do realizacji stałych zleceń od partnerów biznesowych z Niemiec.

Firma wykonuje dwie główne działalności :

Działalność w branży przemysłowej (od 2002 roku)
pod marką Vimex Industry

Działalność w branży medycznej (od 2006 roku)
pod marką Vimex Endoscopy

Obie działalności Spółki prowadzone są w ramach jednego podmiotu, przy czym działalność medyczna wykonywana jest w Polsce, natomiast działalność w branży przemysłowej wykonywana jest głównie na terenie Niemiec, poprzez Oddział Spółki w Niemczech.

Zapraszamy na nasze strony www.vimex.eu
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
2.100,00 zł - 3.200,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
miesięczne
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na produkcji