Pracownik Produkcji 3900zł brutto/mc

Work Service S.A.

44-100 Gliwice, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: 44-100 Gliwice

Obowiązki:

  •  obsługa maszyn;
  •  stosowanie się do przepisów i norm;
  •  dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  •  umowę o pracę tymczasową na pełny etat z możliwością przejścia pod firmę;
  •  praca w systemie III-zmianowym;
  •  atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie (ok. 22zł brutto/h), po 3 miesiącach podwyżka;
  •  stołówkę pracowniczą z dopłatami do posiłków (6zł dziennie dofinansowania)
  •  grupowe ubezpieczenie na życie;
  •  prywatną opiekę medyczną.

Wymagania:

  •  umiejętność pracy z instrukcją;
  •  dyspozycyjność;
  •  umiejętność pracy w grupie;
  •  dojazd do miejsca pracy we własnym zakresie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.