Pracownik produkcji, 2800 brutto + premie, bez doświadczenia

Randstad Polska Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Poszukujesz pracy bez doświadczenia?

Zależy Ci na bogatym systemie benefitów i premii?

Świetnie trafiłeś!

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Wyślij sms o treści "praca" pod nr 697504647

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową - po 6 miesiącach możliwość przejścia pod firmę,
  • wynagrodzenie 2800 zł brutto,
  • bogaty system premiowy,
  • benefity pracownicze od pierwszego dnia pracy: opieka zdrowotna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe,
  • zniżki do sklepów i kina oraz bony Sodexo,
  • wczasy pod gruszą i paczki dla dzieci z okazji świąt.

Zadania

  • montaż części samochodowych,
  • kontrola jakości,
  • dbanie o czystość w miejscu pracy.

Oczekujemy

  • chęci do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • zdolności manualnych.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Tychy