Pracownik produkcji – 22zł/h – Zawady

LeasingTeam Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 0027973
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn produkujących akumulatory samochodowe.
  • Wizualna kontrola jakości akumulatora.
  • Bezwzględne zachowanie przepisów BHP.
  • Utrzymanie w czystości i porządku stanowiska pracy.

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym.
  • Braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy z ołowiem oraz do podnoszenia ciężarów do 30kg.
  • Umiejętności do pracy w zespole.
  • Ogólna wiedza mechaniczna lub techniczna - mile widziana.
  • Doświadczenie na produkcji - mile widziane.

Oferta:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejęcia pracownika przez Firmę.
  • Stawka 22zł. brutto/h.
  • Bezpłatny posiłek regeneracyjny.
  • Odzież ochronną.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.