Pracownik Produkcji - 2200zł netto/miesięcznie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Białe Błota, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Białe Błota

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2200 zł netto oraz dodatki płacowe;
  • Pakiet benefitów Adecco +Club;
  • Możliwość uczestniczenia w spotkaniach integracyjnych, bony świąteczne;
  • Pracę w systemie zmianowym;
  • Szkolenia specjalistyczne;
  • Możliwość dalszego rozwoju oraz awansu zawodowego.

Zadania:

  • Praca w Kruszynie Krajeńskim, gmina Białe Błota;
  • Ustawianie i obsługa maszyny sztancującej lub przewijarki;
  • Dostarczanie materiałów produkcyjnych do maszyny;
  • Kontrola jakości wytwarzanych elementów zgodnie z procedurami;
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Dokładność;
  • Motywacja i chęć rozwoju zawodowego.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Szukamy więcej osób! Poleć ofertę znajomemu!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Numer referencyjny: PPKK/10/18/BDG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.