Pracownik produkcji - 21 zł/h- praca z dojazdem!

LeasingTeam Sp. z o.o.

Zakrzewo, Poznań, wielkopolskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zakrzewo, Poznań

Nr ref.: 0035088

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

Obowiązki :

  • obsługa urządzeń i narzędzi służących do produkcji wyrobów ceramicznych (umywalek, brodzików i wanien),
  • prace montażowe i porządkowe,
  • przestrzeganie regulaminu pracy.

Oczekiwania:

Oczekujemy :

  • jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
  • lubisz pracować w zespole,
  • jesteś osobą dokładną oraz sumienną,
  • z dużym zaangażowaniem wykonujesz powierzone obowiązki,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem.

Oferta:

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • pracę od poniedziałku do piątku na pełny etat,
  • wynagrodzenie podstawowe + premie do 15% ,
  • dojazd do i z miejsca pracy( Poznań i okolice) ,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
  • pracę dla jednego z największych, europejskich producentów wyrobów ceramicznych (umywalek, brodzików i wanien).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.