Pracownik produkcji - 20 zł/brutto za godzinę - praca od 6 do 14!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Chrzanów, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Chrzanów

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - 20 zł brutto za godzinę,
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14,
- bardzo sympatyczne środowisko pracy.

Wymagamy:
- odpowiedzialności za powierzone zadania,
- chęci, motywacji i zaangażowania.

Obowiązki:
- sortowanie puszek,
- skanowanie puszek,
- bieżące prace produkcyjne.

Miejsce pracy: Trzebinia

Nie czekaj, ZGŁOŚ SIĘ! Wyślij CV za pomocą przycisku APLIKUJ!

Poleć ofertę znajomym!

Numer referencyjny: PP/05/2018/KRK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.