Pracownik Produkcji: 13,56 euro brutto/h - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Kuurne, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Kuurne, Belgia
Opis stanowiska:
  • obsługa linii produkcyjnej przy wytwarzaniu rożków do lodów
  • pakowanie produktu
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego

Oczekujemy:
  • doświadczenia w pracach produkcyjnych, zwłaszcza w przemyśle spożywczym
  • umiejętności pracy w szybkim tempie
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • możliwości wyjazdu swoim samochodem
  • polskiego meldunku

Otrzymasz:
  • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
  • stawkę 1356 euro brutto/h
  • dodatki zmianowe

Oprócz tego oferujemy liczne dodatki pozapłacowe:
  • system poleceń: 150 euro netto za polecenie kandydata, po przepracowaniu przez niego dwóch tygodni
  • 100 euro brutto/mies. w przypadku podwożenia innego pracownika
  • kartę paliwową
  • 13. pensję, tj. premię roczną
  • dofinansowanie paliwa na zjazdy urlopowe do Polski
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • opiekę koordynata

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System premiowy
  • System Poleceń
  • None
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy