Pracownik produckji w Czechowicach

Gi Group Poland S.A.

Pszczyna, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Pszczyna

Dla Naszego Klienta w Czechowicach, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Operator maszyn

Praca w Czechowicach-Dziedzicach

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn,
  • Prace produkcyjne przy montażu,
  • Prace w oparciu o pisemne instrukcje,
  • Przestrzeganie przepisów BHP.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Zdolności manualnych,
  • Umiejętności pracy w grupie,
  • Chęci podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres czasu.

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o prace tymczasową z poźniejszą możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,
  • Pełnopłatne szkolenie teoretyczne i praktyczne dla nowych pracowników,
  • Atrakcyjny system premiowy; premię frekwencyjną, kwartalną, wakacyjną, świąteczną,
  • Pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Zatrudnienie od grudnia 2021,
  • Transport pracowniczy,
  • Opiekę Koordynatora,
  • Terminowość wypłat, wynagrodzenie na 10-tego dnia każdego miesiąca,
  • Odzież roboczą,
  • Parking dla pracowników,
  • Stołówkę zakładową.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.