Pracownik prefabrykacji z jezykiem niemieckim - Praca w Belgii

Work Service Express

Belgia, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Belgia »

Miejsce pracy: BELGIA
Poszukujemy pracownika prefabrykacji - betoniarza
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

ZADANIA:

• Przygotowanie betonu do produkcji

• Rozdzielanie i znakowanie linii betonowania i implantacja elementów

• Czytanie planów

• Betonowanie szalunków i wykańczanie

• Ewentualna praca z suwnicą

• Wykańczanie gotowych elementów

• Praca w godzinach nocnych.

WYMAGANIA:

• Doświadczenie w pracy na prefabrykacji

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

• Ewentualna gotowość do wyjazdu własnym samochodem

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkiem za pracę w godzinach nocnych - Wynagrodzenie miesięczne nawet 2300-2600 euro netto w zależności od ilości nadgodzin.

• Dodatek za eksploatację własnego samochodu

• Płatny urlop wypoczynkowy

• Zakwaterowanie

• Opiekę koordynatora.