Pracownik prefabrykacji - stolarz cieśla - Praca w BELGII

Work Service Express

Dilsen, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Dilsen »

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW PREFABRYKACJI
Miejsce pracy: Belgia
KRAZ: nr 1116

OBOWIĄZKI:

  • Przygotowanie szalunków na podstawie rysunku technicznego - przycinanie płyty, ustawienie na stole, dopasowanie rozmiaru, kątów, skręcanie
  • praca z narzędziami stolarskimi

WYMAGANIA:

  • Czytanie rysunku technicznego.
  • Umiejętność pracy przy stole stolarskim.
  • Doświadczenie na prefabrykacji, produkcji drewnianych palet i skrzyń lub w stolarce meblowej.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość języka francuskiego, angielskiego - nie jest wymagana jednak jest ona plusem
  • Posiadanie samochodu.

PROPONUJEMY:

  • Dodatek za eksploatacje własnego samochodu
  • Organizacja Zakwaterowania
  • Płatny urlop wypoczynkowy
  • Polską umowę o pracę na pełen etat
  • Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach( jeśli jesteś dobrym pracownikiem, zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt)
  • Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika)
  • Opiekę koordynatora
  • Opiekę Rzecznika Pracownika
  • Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1 800 euro netto miesięcznie za podstawowy czas pracy. (1800 euro netto to kwota już po potrąceniu za mieszkanie )

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.