Pracownik prefabrykacji - Praca w Belgii

Work Service Express

Belgia, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Belgia »

Miejsce pracy: BELGIA
Poszukujemy pracownika prefabrykacji - betoniarza
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

ZADANIA:

• Przygotowanie betonu do produkcji

• Rozdzielanie i znakowanie linii betonowania i implantacja elementów

• Czytanie planów

• Betonowanie szalunków i wykańczanie

• Praca z suwnicą

• Wykańczanie gotowych elementów

WYMAGANIA:

• Doświadczenie w pracy na prefabrykacji

• Mile widziana znajomość języka francuskiego

• Ewentualna gotowość do wyjazdu własnym samochodem

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie około 1900 euro netto

• Dodatek za eksploatację własnego samochodu - nawet 100 euro miesięcznie!

• Płatny urlop wypoczynkowy - W razie jego nie wykorzystania wypłacany w formie ekwiwalentu na koniec kontraktu!

• Zakwaterowanie w dogodnej odległości od miejsca pracy!

• Opiekę polskiego koordynatora

• Polską umowę o pracę - przejrzyste warunki!

• Możliwość długofalowej współpracy

• Praca na hali - nie zależna od warunków atmosferycznych.

• Możliwość wypracowania nadgodzin.

• Bonus finansowy za polecenie pracowników! - Możesz wyjechać ze znajomymi!