Pracownik prefabrykacji - cieśla/betoniarz

Work Service Express

Francja/Belgia, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja/Belgia »

Mejsce pracy: Francja/Belgia
Poszukujemy pracownika prefabrykacji - cieśli/betoniarza
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Wynagrodzenie ok. 1850 euro/netto miesięcznie

Numer ref. Cieśla, prefabrykacja

ZADANIA:

Belgia:
• Produkcja prefabrykatów na hali - prace zbrojarskie, ciesielskie, betoniarskie
• Obsługa suwnicy

Francja:

• Montaż prefabrykatów na budowie - praca na zewnątrz
• Wykańczanie gotowych elementów
• Inne prace budowlane związane z budownictwem w tym zakresie

WYMAGANIA:

• Doświadczenie w pracy na podobny stanowisku
• Gotowość do rozpoczęcia pracy 15.11
• Nastawienie na bezpieczne wykonywanie pracy
• Umiejętność czytania planów

Mile widziane :
gotowość do wyjazdu własnym samochodem

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Dodatek za eksploatację własnego samochodu
• Płatny urlop wypoczynkowy lub wypłatę ekwiwalentu za urlop na koniec kontraktu
• Zakwaterowanie
• Wsparcie koordynatora