Pracownik / Pracownica Produkcji

BMZ Poland Sp. z o.o.

Gliwice, Bytom, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice, Bytom

Lider na europejskim rynku litowo-jonowych inteligentnych systemów zasilania

Firma BMZ Poland specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów zasilania. Ukształtowaliśmy wiodącą pozycję na dynamicznie rozwijającym się rynku baterii litowo-jonowych dzięki koncentracji na potrzebach klienta, oraz rozwijaniu nowoczesnych systemów. Mając ponad 20 letnie doświadczenie, 2000 klientów oraz około 250 nowych projektów rocznie Grupa BMZ odgrywa wiodącą rolę w Europie w dziedzinie profesjonalnego projektowania, oraz wytwarzania inteligentnych systemów zasilania oraz magazynowania energii. Grupa BMZ zatrudnia obecnie około 1800 pracowników w Niemczech, Polsce, USA, Chinach oraz Francji. W BMZ Poland zatrudniamy obecnie ponad 600 pracowników.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik/Pracownica Produkcji

Miejsce pracy: Gliwice

Diamond Business Park

Opis stanowiska: Lekka, czysta praca produkcyjna, polegającą na składaniu drobnych elementów, w zestawy baterii.

Czego wymagamy?

  • Chęci do pracy
  • Zaangażowania
  • Wszystkiego innego Cię nauczymy

Co oferujemy?

  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med
  • Kartę Multisport
  • Pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej
  • Transport do pracy z Bytomia
www.bmz-group.com
Możesz oczekiwać:
BMZ Poland Sp. z o.o. BMZ Poland Sp. z o.o.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.