Pracownik/Pracownica Magazynu

WORK SERVICE S.A.

Sochaczew, małopolskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Sochaczew

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

przygotowywanie towaru do wysyłki na sklepy
metkowanie
utrzymywanie porządku na miejscu pracy

CO OFERUJEMY?

atrakcyjne stawki
pracę na stałe
rozbudowany system premiowy
możliwość rozwoju
darmowy transport do miejsca pracy

CZEGO OCZEKUJEMY?

gotowość do pracy fizycznej, głównie w pozycji stojącej
sumienność i dokładność w realizacji powierzonych zadań
motywacja i chęci do pracy
umiejętność pracy w zespole
zorientowanie na wysoki poziom obsługi Klienta
gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
sprawność fizyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.