Pracownik porządkowy

50-155 Wrocław, dolnośląskie

HR Work Force Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Simply Jobs (APT13886) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy.

Obecnie dla naszego Klienta mieszczącego się przy ul. Wyścigowej we Wrocławiu, zajmującego się serwisem sprzętu komputerowego poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku Pracownika porządkowego

Zadania:
- czynności porządkowe

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- 2300 zł brutto/miesięcznie + 150zł po okresie próbnym
- możliwość przejścia bezpośrednio pod struktury firmy
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 lub 7:00-15:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych:
W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych:

Administratorem danych jest Simply Jobs sp. z o.o. z siedziba we Wrocławiu ul. Marco Polo 31/2. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwością wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.)

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenie procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez Simply Jobs sp. z o.o. z siedziba we Wrocławiu ul. Marco Polo 31/2 współpracy z klientami poszukujacymi pracowników tymczasowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji.

Wymagania

Wymagania:
- chęć do pracy

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku... pośrednictwa pracy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis