Pracownik Porządkowy w Poznaniu

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • prace porządkowe na dużym obiekcie
  • kontrola nad przestrzeganiem regulaminów
  • nadzór temperatur chłodni
  • kontrola sprawności infrastruktury technicznej
  • dbałość o zieleń

Wymagania:
  • gotowość do pracy zmianowej - praca na 3 zmiany (6-14/14-22/22-6) od poniedziałku do niedzieli (40h tygodniowo)
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

Mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego oraz wózków widłowych.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie na umowę o pracę
  • atrakcyjną premie uznaniową każdego miesiąca
  • elastyczne godziny pracy - pracę 3-zmianową
  • dobrą lokalizację miejsca pracy
  • szkolenie wdrażające i pomoc bardziej doświadczonych osób
  • możliwość awansu

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.