Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/08/2018.

Pracownik porządkowy. Praca od zaraz!

Niepołomice, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • sprzątanie powierzchni produkcyjnych
  • obsługa maszyn czyszczących

Wymagania:

  • chęci do pracy
  • gotowość do pracy na 2 zmiany: 6.00-18.00, 18.00-6.00
  • dokładność, sumienność
  • aktualna książeczka sanepidowska

Oferujemy:

  • umowę o prace tymczasową
  • pracę wq grafiku np. 3 dni pracy/4 wolnego lub 4 dni pracy/3 wolne
  • wynagrodzenie miesięczne: 2150 zł brutto do końca kwietnia, od maja 2300 brutto
POLEĆ OFERTĘ ZNAJOMYM!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: PS/03/2018/KRO

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne