Pracownik porządkowy - praca na jedną zmianę! Od zaraz

Adecco Poland Sp. z o.o.

Środa Śląska, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Środa Śląska

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie: 19 złotych brutto,

- wypłaty do 10-tego każdego miesiąca,

- pracę od poniedziałku do piątku,

- pracę w dobrej atmosferze.

Oczekujemy:

- dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku,

- gotowości do pracy od zaraz.

Zadania:

- prace porządkowe w budynku i wokół budynku,

- instalacja i konserwacja sprzętu BHP,

- kontrolowanie ruchu wewnętrznego (ustawianie znaczków, stożków, barykad).

Numer referencyjny: PP/10/2018/WRC/MS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.