Opis stanowiska pracy

WOJSKOWY INSTYTUT CHEMII I RADIOMETRII

ogłasza rekrutację na stanowisko:

pracownik pomocniczy

wymiar czasu pracy: pełny etat

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie: zawodowe lub podstawowe;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Sumienność i zaangażowanie.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie zadań związanych z remontami i konserwacją obiektów budowlanych Instytutu;
  • Wykonywanie prac gospodarczych i porządkowych na terenie Instytutu( prace dostosowane do sezonu i pory roku: zamiatanie, grabienie liści, odśnieżanie, koszenie trawy, strzyżenie żywopłotów);
  • Wykonywanie prac związanych z usunięciem awarii na terenie Instytutu;
  • Konserwacja i wykonywanie przedmiotów drewnianych;
  • Montowanie i naprawianie mebli stanowiących wyposażenie Instytutu;
  • Naprawa sprzętu biurowego, mebli oraz wykonywanie stolarskich prac konserwatorskich;

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV,
  • kserokopie dyplomów (świadectw) potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginały do wglądu w przypadku zatrudnienia),
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach i uprawnieniach związanych z w/w stanowiskiem.

MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

Dokumenty można przesyłać pocztą elektroniczną za pomocą przycisku "aplikuj"

lub pocztą tradycyjną na adres: Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii, 00-910 Warszawa, ul. gen. A. Chruściela „Montera” 105 z dopiskiem: „Oferta pracy na stanowisko pracownik pomocniczy ”

Termin przyjmowania dokumentów: do 08.01.2021 r. (liczy się data wpływu dokumentów).

Instytut zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii jest instytutem badawczym działaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne