Pracownik pomocniczy w sklepie ze sprzętem AGD

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Giżycko, warmińsko-mazurskie

Miejsce pracy: Giżycko

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie od 01.07.2022
  • Stawka godzinowa: 23 zł brutto/h

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku (dyspozycyjność również w 2 soboty w miesiącu)
  • Doświadczenie w pracach magazynowych - mile widziane

Zadania:

  • Pomoc przy odbiorze dostawy
  • Rozpakowywanie produktów
  • Utylizacja opakowań
  • Rozkładanie towaru w magazynie i sklepie
  • Wykładanie towaru na ekspozycję
  • Kontrola czystości towarów, ekspozycji oraz stanowisk pracy
  • Zmiana cen

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy