Pracownik pomocniczy w sklepie z AGD

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wodzisław Śląski, śląskie

Miejsce pracy: Wodzisław Śląski

Oferta:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa: 20 zł brutto
  • Zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia (dla Uczniów/ studentów brutto=netto)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Otwartość, komunikatywność
  • Sprawność fizyczna
  • Chęć do pracy
  • Zatrudniamy również osoby ze statusem ucznia/ studenta

Obowiązki:

  • Zadania ekspozycyjne: kontrola czystości towarów, ekspozycji oraz stanowisk pracy; sprawdzanie zabezpieczeń i poprawnego ułożenia towarów; uzupełnianie towarów; zmiany ekspozycji według raportów otrzymywanych od kadry menedżerskiej; weryfikacja poprawności cen i oznaczeń oraz uzupełnianie w przypadku ich braku; sprawdzanie prawidłowego oznakowania materiałów marketingowych oraz weryfikowanie obecności etykiet energetycznych i kart produktu towarów
  • Prace magazynowe i porządkowe: umieszczanie zapasu towaru we właściwym miejscu (sklep, magazyn); wystawianie towaru na ekspozycję; dodatkowe oznaczanie towarów; układanie towarów i opakowań na odpowiednich regałach; segregowanie i układanie zabezpieczeń; weryfikacja i utylizacja starych materiałów marketingowych; pakowanie i odsyłanie nadmiaru półek, haków i innych elementów mebli oraz regałów sklepowych
  • Wykonywanie innych, bieżących zadań zlecanych przez centralę, przekazywanych przez kadrę menedżerską

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials