Pracownik pomocniczy przy produkcji piekarniczej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Praca bezpośrednio u Klienta (nie pośredniczymy w zatrudnieniu)
  • System zmianowy
  • Stawka 2500-3000 zł netto dla osób bez doświadczenia
  • Dla osób z doświadczeniem stawka do uzgodnienia

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowanie
  • Uczciwość
  • Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Mile widziane doświadczenie w piekarni/ cukierni/ gastronomii - nie jest to warunek konieczny
  • Dla osób które mają doświadczenie możliwość pracy na stanowisku Lidera z wyższym wynagrodzeniem

Zadania:

  • Obsługa linii piekarniczych
  • Proste prace przy obróbce ciasta
  • Ustawianie linii do pracy
  • Prosta i lekka praca

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy