Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Pracownik pomocniczy- praca w godz. 14:00-22:00

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: Warszawa

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861)

Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla jednego z naszych Klientów na stanowisko:

Pracownik pomocniczy

Miejsce pracy: Warszawa/ Ursynów

Numer ref: SORT/U

Czas pracy:

- 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku,

- praca w godzinach: 14:00-22:00.

Obowiązki:

- praca ze skanerem,

- sortowanie przesyłek,

- rozładunek i załadunek transportu,

- rozdzielanie towaru na dalsze kierunki wysyłki.

Wymagania:

-motywacja do pracy,

-chęć znalezienia stałego lub długoterminowego zatrudnienia.

Oferujemy:

-długoterminowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie logistycznej,

-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,

-odzież roboczą,

-stawki godzinowe 16,50 zł brutto i 21,45 zł brutto.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul. Meander 15 w Warszawie, w godzinach 10:00-16:00 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.