Pracownik pomocniczy- praca dodatkowa- 12.40-22.04.2019r.

Domino Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, w chwili obecnej dla swojego klienta poszukuje osób do pracy dodatkowej na stanowisko:

Pracownik pomocniczy

Zakres obowiązków:

  • kobiety- prace związane z układaniem prostych bukietów z kwiatów ciętych, pakowanie i segregowanie kwiatów,
  • mężczyźni- prace pomocnicze, pakowanie bukietów, magazynowanie

Oferujemy:
  • pracę dodatkową w terminie 20.05-24.05
  • stawka godzinowa 17zł brutto/h
  • godziny pracy 08:00-18:00/20:00 (w zależności od od realizacji zamówienia)
  • wynagrodzenie płatne przelewem na konto po 5-7 dniach roboczych

Wymagania

- dyspozycyjność do pracy w podanym terminie

- pełnoletność

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji