Pracownik pomocniczy (m/k) przy produkcji i montażu

Trenkwalder

Tajęcina, Jasionka, podkarpackie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tajęcina, Jasionka
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie prostych czynności pomocniczych związanych z produkcją i montażem,
  • przestrzeganie przepisów BHP,
  • utrzymywanie porządku i czystości na powierzonym stanowisku,
  • montaż części zgodnie z instrukcją.

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym,
  • elastyczność, zaangażowanie,
  • zmysł techniczny,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:
  • umowę-zlecenie,
  • miłą, przyjazną i spokojną atmosferę,
  • pracę w bezpiecznym i przyjemnym środowisku,
  • perspektywę podjęcia długofalowej współpracy.
  • miejsce pracy: Tajęcina k. Jasionki.
Bliższe informacje pod numerem telefonu: 665 284 003.

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy