PRACOWNIK POMOCNICZY/ ŁÓDŹ POLESIE/ NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Agencja Zatrudnienia KS Service

Pabianice, łódzkie

Miejsce pracy: Pabianice
Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • system trzyzmianowy (6-14,14-22,22-6) - gwarantujący dopłaty za godizny nocne
  • na początek wynagrodzenie w wysokości 2800zł brutto/h
  • możliwość pracy w soboty
  • rozwój w nowoczesnej firmie
  • przyjazną atmosferę
  • opieka koordynatora i wynagrodzenia zawsze na czas

Szukamy osoby, która wyróżnia się:
  • precyzyjnością i dokładnością
  • zaangażowaniem w pracę
  • dyspozycyjnością do pracy 3-zmianowej

Zadania na tym stanowisku to:
  • podstawowe prace pomocnicze na dziale lakiernii
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez kierownika

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.