Pracownik pomocniczy- Dział Obróbki- Niemcy Od Zaraz_atrakcyjne wynagrodzenie

German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

42-600 Tarnowskie Góry, zagranica

Opis stanowiska pracy

• pomoc przy obsłudze maszyn CNC (wkładanie i wyjmowanie elementów do obrabiarki CNC),
• kontrola jakości wyrobów,
• inne prace pomocnicze,
• dbanie o porządek w miejscu pracy;

Oferujemy:
• legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
• zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,
• wynagrodzenie godzinowe 11-12 euro brutto,
• dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%,
• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
• w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,
• opiekę polskojęzycznego koordynatora,
• pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,
• możliwość wieloletniej współpracy.

Wymagania

• minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego,
• umiejętność szybkiego uczenia się,
• dobra organizacja pracy,
• sumienność, dokładność,
• zaangażowanie oraz chęci do pracy;

Prezentacja firmy

German Logistic działa na rynku pracy tymczasowej od 2001 roku, spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie