Pracownik placu złomowego

Cronimet PL Sp. z o.o.

Herby, śląskie

Cronimet PL Sp. z o.o. Cronimet PL Sp. z o.o. Cronimet PL Sp. z o.o.
Firma CRONIMET PL z siedzibą w Inowrocławiu zapoczątkowała swoją działalność w roku 2003. Już od samego początku swego istnienia stała się jednym z liderów swej branży w Polsce. Systematyczny i dynamiczny rozwój oraz zaufanie kontrahentów umacnia bazując na uznanej marce niemieckiej grupy CRONIMET, której kapitał i stabilna pozycja rynkowa jest gwarantem najwyższej jakości usług.

Miejsce pracy: Herby

Obowiązki:

  • Klasyfikacja złomu
  • Mechaniczne i ręczne sortowanie złomu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami oraz procesami technologicznymi
  • Codzienna obsługa i kontrola stanu technicznego użytkowanego sprzętu
  • Prace pomocnicze przy rozładunku i załadunku surowca
  • Wewnętrzny przeładunek towarów
  • Współpraca z innymi pracownikami podczas sortowania, przerobu i załadunku surowców w celu realizacji planów produkcyjnych
  • Udział w pracach porządkowych na terenie zakładu

Uwaga: pracujemy zgodnie z wymaganiami umożliwiającymi posiadanie statusu upoważnionego przedsiębiorcy AEO (Autorized Economic Operator– upoważniony przedsiębiorca w zakresie uproszczeń celnych)

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki jezdniowe, ładowarki czy żurawie będą dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy złomie
  • Uczciwość
  • Komunikatywność
  • Chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Chęć pracy w branży złomowej

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premią uznaniową
  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodymi aktywnym zespole
  • Miłą atmosferę pracy
  • Szkolenia wewnętrzne
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.