Pracownik piekarni

DPKL

Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy zespołem osób, które pracują z pasją. Zadania wykonujemy rzetelnie i dbamy o jakość naszej pracy. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, cały czas pogłębiamy swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie doboru pracowników.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

DPKL Doradztwo Personalne (nr licencji 8709) dla swojego Klienta – sieci tradycyjnych piekarni-poszukuje pracowników na stanowisko: Kasjer/sprzedawca oraz Lider punktu

 tel: 537 840 605

Miejsce pracy:

Warszawa - aktualnie do wyboru następujące lokalizacje:

-Sobieskiego - system 14 godz

-Puławska/róg Dąbrowskiego - system 7 godzinny

-Powstancow Śląskich - system 7 godzinny 1 os

- Pełczyńskiego - system 7 godzinny- 1 os

Czas pracy: w zależności od lokalu - system zmianowy po 7 h od poniedziałku do piątku + co druga sobota lub system 14h co drugi dzień

Opis stanowiska Kasjer Sprzedawca:

Obsługa Klienta - sprzedaż produktów piekarniczo-cukierniczych

przygotowywanie kanapek, kawy

Wymagania:

Aktualne badania do celów sanitarno -epidemiologicznych

Dyspozycyjność do pracy na pełny etat

Komunikatywność

Klient oferuje:

  • Bezpośrednie zatrudnienie - na okres próbny (do 3 mies.) umowa zlecenie ze stawką 18,30 brutto/h dla osób uczących się poniżej 26 r. ż lub 19,10 zł brutto/h dla pozostałych
  • następnie umowę o pracę z pakietem medycznym
  • premie uzależnione od wyników sprzedażowych

 Lider punktów - Praga - 8 godzin dziennie
16 zł netto/1 godz,
wymagane doświadczenie w kierowaniu min. 6-osobowym zespołem

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.”

lub:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, zarówno na potrzeby prowadzonej obecnie rekrutacji, jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.