Вакансія працівника хлібозаводу (м/ж) / Pracownik piekarni (m/k)

Trenkwalder

Kielce, Polska, świętokrzyskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce, Polska
Information
Працівник пекарні

Місце праці: місто Кельце (Kielce).

Фірма існує вже більше 25 років і пропонує різні типи хлібу: формований хліб, булочки, а також хліб ручної роботи.

Обов'язки:
  • участь у процесі виробництва хлібних продуктів: випічка солодких булочок, різання хліба, пакування та ін.,
  • готовність до праці у 3 зміни: 6-14, 14-22, 22-6, можливі понаднормові години.
Pracownik piekarni

Miejsce pracy: miasto Kielce (Kielce).

Firma istnieje od ponad 25 lat i oferuje różne rodzaje pieczywa: chleb formowany, bułki, a także ręcznie robiony chleb.

Obowiązki:
  • udział w procesie produkcji produktów chlebowych: pieczenie słodkich bułek, cięcie chleba, pakowanie itp.,
  • gotowość do pracy na 3 zmiany: 6-14, 14-22, 22-6, możliwe godziny nadliczbowe.

Вимоги до кандидатів:
  • готовність до позмінної роботи по 8 годин, 5 днів на тиждень,
  • наявність польської санітарної книжки (робиться протягом 10 днів, вартість 130-150 зл),
  • Наявність номеру PESEL,
  • бажане знання польської мови.
Wymagania dla kandydatów:
  • gotowość do pracy zmianowej po 8 godzin, 5 dni w tygodniu,
  • posiadanie polskiej książeczki zdrowia (czas wyrabiania 10 dni, koszt 130-150 zł),
  • posiadanie numeru PESEL,
  • niezbędna jest znajomość języka polskiego.

Ми пропонуємо:
  • офіційне працевлаштування, відповідно до Польського законодавства (umowa zlecenie),
  • ставка 23,50 zł brutto за годину, (в неділю 32 zł brutto за годину), середня кількість годин в місяць 168-200,
  • щомісячну премію у розмірі 300 zł brutto у разі відсутності необгрунтованих невиходів до праці,
  • часткову компенсацію на проживання у розмірі 150 zł brutto,
  • медичне страхування,
  • гарантію виплати заробітної плати не пізніше 10 числа наступного місяця.
Oferujemy:
  • oficjalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa zlecenie),
  • stawka 23,50 zł brutto za godzinę (w niedzielę 32 zł brutto za godzinę), średnia liczba godzin w miesiącu 168-200,
  • miesięczną premię w wysokości 300 zł brutto w przypadku braku nieuzasadnionych nieobecności w pracy,
  • częściowy zwrot za zakwaterowanie w wysokości 150 zł brutto,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • gwarancję wypłaty wynagrodzenia najpóźniej do 10 dnia następnego miesiąca.
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116,+48 728 357 970, +48 605 155 416,+48 693 980 158.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy