Pracownik pakowania słodyczy (również z orzeczeniem)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Płońsk, mazowieckie

Miejsce pracy: Płońsk

Zadania:

• Pakowanie lekkich produktów
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;
• Posiadanie aktualnej ks. Sanepidowskiej lub gotowość do jej wyrobienia;

Oferujemy:

  • Darmowy transport: Baboszewo, Drobin, Nacpolsk, Staroźreby, Góra, Krzywanice, Dzierzążnia, Nowe Miasto, Bodzanów, Bulkowo, Mała Wieś, Sochocin, Raciąż, Glinojeck i inne)
  • Przyjazna atmosfera pracy;
  • Kwartalna podwyżka;
  • Wynagrodzenie zawsze na czas (stała pensja oraz PREMIE)
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe PZU;

    Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami niepełnosprawnymi.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny Tel. 606 829 141, 734 108 163

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy