Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 27/05/2018.

Pracownik Ogólnobudowlany

Nowa Sól k. Zielona Góra, lubuskie

Bad Element Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (kosmetyka modułów łazienkowych) ok 4500zł brutto

Opis stanowiska:

- uzupełnianie ubytków oraz szlifowanie ściana betonowych

- malowanie połączeń stalowych farba antykorozyjną

- wycinanie oraz wykuwanie otworów w ścianach

- prace porządkowe

Oferujemy:

- atrakcyjny, przejrzysty system wynagrodzeń

- stawkę adekwatną do umiejętności Pracownika

Wymagania:

- praktyczna umiejętność czytania rysunku technicznego

- umiejętność pracy w Zespole

- samodzielność , odpowiedzialność, dokładność

KONTAKT:

inż. Michał Tobiasz

kierownik produkcji

tel. 883 353 554

Firma Bad Element Polska Sp. z o.o. Lider w produkcji modułowych łazienek.

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Inne , Praca Kontrola jakości