Pracownik ogólnobudowlany

Holandia, Venray, Venlo, Utrecht, zagranica

Sep Peeters Polska Sp. z o.o

Opis stanowiska pracy

Do pracy w Holandii poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Obowiązki

  • zatrudnimy osoby z doświadczeniem w budownictwie od podstaw do wykończenia wnętrz z doświadczeniem jako: cieśle szalunkowi, zbrojarze, betoniarz, pracownicy ogólnobudowlani, stolarze
  • wykończenie i przebudowa wnętrz, malowanie

Wymagania:

  • doświadczenie w budownictwie, stolarstwo lub osoby techniczne
  • motywacja i dobra organizacja pracy
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi/ warunek konieczny
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, j. niemieckiego lub j. holenderskiego
  • prawo jazdy kat. B/ mile widziane
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
  • wypłaty tygodniowe na konto
  • wypłacane dodatki urlopowe i wakacyjne
  • opieka polskich koordynatorów
  • zapewniamy mieszkanie (pokoje 2 osobowe) wyposażone w AGD,TV, Internet
  • transport do pracy w NL: auto firmowe lub transport do pracy

Prezentacja firmy

Agencja pośrednictwa pracy SepPeeters

Nr cert.1211

... Jesteśmy wiarygodnym partnerem w pośredniczeniu pracowników do pracy na terenie Holandii.

Oferujemy zatrudnienie w branży: logistycznej, budowlanej, produkcyjnej, i ogrodnictwie .
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie