Pracownik ogólnobudowlany

MGM Polska Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy MGM Polska Sp. z o.o. (nr.lic. 11512), z 11 letnim doświadczeniem poszukuje dla swoich klientów na terenie Francji:

Pracowników ogólnobudowlanych

Opis stanowiska:

  • Prace ogólnobudowlane
  • Prace na zewnątrz i wewnątrz budynków
  • Prace dodatkowe -malowanie ,szpachlowanie ,układanie płytek , murowanie, montaż wykładzin podłogowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność i dokładność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę na czas określony
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Zorganizowany bezpłatny wyjazd i powrót oraz dojazdy do pracy
  • Wsparcie koordynatora
  • Dostępność służbowych aut

Możliwy kontakt telefoniczny pod numerami: 502456493 lub 502456494

Prezentacja firmy

MGM Construction Sp. z o.o. - agencja zatrudnienia wpisana do rejestru p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna