Oferta wyróżniona

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (PRACE WYKOŃCZENIOWE)

Niemcy, zagranica

Kurt Schuhmacher Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Prace remontowo-budowlane przy wykończeniu pomieszczeń biurowych w Neukirchen Vluyn:

  • Prace malarskie, wyrównywanie powierzchni, niwelowanie nierówności, szpachlowanie, tynkowanie
  • Montaż płyt kartonowo gipsowych wraz ze szpachlowaniem
  • Montaż sufitów podwieszanych
  • Osadzanie ram okiennych i drzwiowych
  • Drobne prace elektryczne

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie wg stawki 17,50 Eur brutto/h
  • Transport i zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • Zapewnione ubranie robocze i narzędzia

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 3 lata
  • Dobry stan zdrowia
  • Odpowiedzialne i świadome wykonywanie obowiązków
  • Zdolności manualne i techniczne
  • Znajomość j. niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się będzie dodatkowym atutem

Kurt Schuhmacher KG jest renomowaną firmą montażową ,od lat działającą w branży kompletnych... instalacji przemysłowych i budowlanych  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne