Pracownik ogólnobudowlany/Murarz

HRBC GROUP SP. z o.o.

Lyon, zagranica

Opis stanowiska pracy

• murowanie na zaprawie oraz na kleju
• murowanie fasad z cegieł
• opcjonalnie montaż płyt kompozytowych lub klinkieru
• opcjonalnie montaż styropianu na elewacji ( zanim fasada będzie murowana należy przymocować ocieplenie)
• montaż rusztowań
• prace ogólnobudowlane
• przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
• francuską umowę o pracę tymczasową
• stawkę godzinową+ 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
• dodatek żywieniowy 9 € netto/ dzień pracy
• możliwość pracy w nadgodzinach +25% do stawki
• możliwość podjęcia pracy długoterminowej
• bezpłatne zakwaterowanie
• dojazd z kwatery na budowy autami służbowymi
• opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

• doświadczenie ogólnobudowlane min. 5 lat
• samodzielność w pracy
• sprawność fizyczna
• dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
• mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
• mile widziana znajomość języka francuskiego/ angielskiego

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy