Pracownik ogólnobudowlany/ Murarz/ Betoniarz

HRBC GROUP SP. z o.o.

Francja, Bourg-Saint-Maurice, zagranica

Opis stanowiska pracy

• budowa domów jednorodzinnych i obiektów turystycznych
• zbrojenie i betonowanie
• murowanie cegłą lub kamieniem
• prace ogólnobudowlane
• przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
• wynagrodzenie ok. 2300- 2600€ netto
• dodatek żywieniowy 9,40 € netto/ dzień pracy
• nadgodziny płatne: 36-43h+ 25%, 44-48+ 50% do stawki
• zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
• częściowy zwrot kosztu dojazdu do Francji (50-100€)
• auto służbowe na miejscu
• bezpłatne zakwaterowanie
• możliwość otrzymania zaliczki
• opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

• doświadczenie na ww. stanowisku
• sprawność fizyczna (praca fizyczna)
• znajomość specyfiki pracy na budowie
• mile widziane posiadanie prawa jazdy
• znajomość j. francuskiego jako dodatkowy atut

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy