Pracownik ogólnobudowlany - budowa parków i ogrodów

HRBC GROUP SP. z o.o.

Francja, 10 km od szwajcarskiej granicy, zagranica

Opis stanowiska pracy

• montaż pomostów, tarasów, kładek, ławek, wiat rowerowych itp. w ogrodach i parkach
• budowa ogrodzeń krajobrazowych z kamienia lub betonu
• tworzenie alejek i podjazdów z kostki brukowej
• montaż poręczy wzdłuż ścieżek
• montaż systemów nawadniających trawę
• dodatkowo: zasiew trawy lub układanie z rolki

Oferujemy:
• francuską umowę o pracę tymczasową (przy pozytywnej współpracy, zatrudnienie do końca sezonu)
• zarobki ok. 2000€ netto za 173 godz.
• dodatek żywieniowy ok. 80€ miesięcznie
• nadgodziny płatne: 36-43h +25%, 44-48h +50%
• darmowe zakwaterowanie
• częściowy zwrot kosztu dojazdu do Francji (50-100€)
• zwrot za odzież roboczą do 80€
• opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

• doświadczenie w większości wymienionych prac budowlanych
• mile widziane doświadczenie na stanowisku ogrodnika
• posiadanie prawa jazdy kat. B
• mile widziana znajomość j. francuskiego
• mile widziane posiadanie auta na wyjazd

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy