Pracownik ogólnobudowlany - BELGIA - Darmowe zakwaterowanie !

Work Service Express

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.
Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej Work Service Express (KRAZ 1116),
poszukuje dla swojego zagranicznego klienta na terenie BELGII

Pracowników ogólnobudowlanych

OFERUJEMY!

Atrakcyjne wynagrodzenie od 2000 euro netto.
• Polską umowę o pracę,

Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach
Dodatkowe wynagrodzenie: możliwość wystąpienia nadgodzin,
Program "Polecaj zarabiaj" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł
Płatny urlop wypoczynkowy do wykorzystania lub wypłaty w postaci ekwiwalentu (wypłacany na koniec kontraktu)
DARMOWE Zakwaterowanie w dogodnej odległości od miejsca pracy.
Transport do pracy- dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu
w wysokości 100 Euro brutto
Opiekę profesjonalnego, zaangażowanego, polskojęzycznego koordynatora zagranicą
Opiekę Rzecznika Praw Pracownika
Kompleksową obsługę przed wyjazdem

CHARAKTERYSTYKA STANOWISKA PRACY:
• Praca przy przygotowywaniu gruntu pod budowę
• Prace ogólnobudowlane, montaż prefabrykatów na budowie,
• Wykopy
• Prace porządkowe

Wymagania

WYMAGANIA:
• Podstawowej znajomości języka francuskiego lub angielskiego
• Doświadczenia w branży budowlanej, preferowane doświadczenie przy montażu prefabrykatów
• Możliwości wyjazdu własnym samochodem. ( przewidziany dodatek amortyzacyjny)
•Gotowości do pracy fizycznej

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie