Opis stanowiska pracy

 JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego Klienta, na terenie Niemiec w okolicach Kronach kandydatów na stanowiska:

Zakres prac:

  • obsługa maszyn odlewniczych
  • obsługa maszyn wykrawających w trybie ręcznym i automatycznym
  • wymiana pojemników na odlewarkach i wykrawarkach
  • kontrola procesu według wytycznych
  • transport produktów w obrębie zakładu pracy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie ok. 1300€ - 1400€ na rękę
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • własne auto
  • dobra kondycja fizyczna

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji