Gegenbauer Polska Sp. z o.o.

Poszukujemy osób zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa do pracy na terenie nowoczesnego zakładu przemysłowego w Krakowie - Czyżynach.

Pracownik Ochrony

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • obsługa systemów telewizji dozorowej oraz kontroli dostępu,
  • kontrola dostawców oraz pracowników zakładu,
  • monitowanie obiektu,
  • zadania związane z bezpieczeństwem przeciwpożarowym,

Wymagania:

  • zainteresowanie tematyką ochrony mienia, ochroną przeciwpożarową, nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej od godz. 7-19 i 19-7,
  • znajomość j. angielskiego - praca na obiekcie amerykańskim,
  • niekaralność.

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenie w międzynarodowej firmie,
  • możliwość zdobycia uprawnień dedykowanych dla podmiotów pracujących w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym,
  • poznanie nowoczesnych technologii zabezpieczeń,
  • umowę o pracę lub umowa zlecenie,
  • dobre warunki płacowe,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • pomoc w uzyskaniu wpisu na listę KPO,
  • elastyczne grafiki.
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku:
Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.